• WPŁATY ZA OBIADY DOKONUJEMY NA PODANY NR RACHUNKU

Stołówka Szkolna

Ul. Miedziana 8

00-814 Warszawa

Zgłoszone nieobecności na obiedzie odliczamy samodzielnie dokonując wpłaty na kolejny miesiąc

KWIECIEŃ  20 dni roboczych

FERIE ŚWIĄTECZNE 28.03-2.04.2024

Abonament  280,00

Klasy sportowe   200,00

II danie (bez zup)  240,00

same zupy 60,00

Prośba o  terminowe wpłaty, bez konieczności wysyłania przypomnienia o zalegających płatnościach.

Szanowni Państwo,

Proszę  o zapoznanie się z regulaminem i zasadami funkcjonowania stołówki w Szkole Podstawowej nr 26.

Zapisanie dziecka na posiłki jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

1.    Obiady w szkolnej kuchni  gotowane są codziennie na miejscu przez doświadczony personel.

2.    Pracujemy zgodnie z systemem HACCP, zasadami GHP/ GMP

3.    Na bieżąco przeprowadzane  są kontrole z Sanepidu

4.    Prowadzony jest stały nadzór  dietetyka wyznaczonego przez Organ prowadzący i nadzorujący szkoły.

5.    Menu dla uczniów układane jest zgodnie z zasadami obowiązujących przepisów.

6.    Jadłospisy poddawane są obowiązkowej kontroli.

7. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i są dostarczane zgodnie z wymogami.

8.    Owoce i warzywa są pozyskiwane od lokalnych rolników

OPŁATY

W przypadku braku    wpłaty  uczeń nie otrzyma  posiłku.

1.    Przelew bankowy do 10-go każdego miesiąca.

2.    Zgłoszenie nieobecności dziecka na obiedzie WYŁĄCZNIE  SMS do godz 8.30 lub osobiście pracownikom kuchni.

3.Odliczenia za niewykorzystane obiady można dokonywać samodzielnie przelewem bankowym, pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia nieobecności.

5. Każdy przelew jest weryfikowany pod kątem zgodności wpłaconej kwoty z ilością zarejestrowanych przez nas odwołań.

6.   Uczeń  zapisany na obiady jest automatycznie przenoszony na kolejny miesiąc.

7.  Rezygnację z posiłków dokonujemy osobiście lub telefonicznie co najmniej 7 dni wcześniej.( z uwagi na organizację zaopatrzenia dla kuchni)

• Do pobrania