• Świetlica

Świetlica pracuje w godz. 7.00 - 17.30, zgodnie z potrzebami środowiska. Kryterium podziału na grupy to w większości przynależność do klas. Obejmujemy opieką dzieci z klas I – IV.

Świetlica pracuje w oparciu o roczny plan pracy i plany pracy w poszczególnych grupach, dostosowane do potrzeb dzieci. Dbamy o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie uczniów. Nasi wychowankowie biorą udział w różnorodnych konkursach szklonych i międzyszkolnych. Rozwijamy talenty uczniów: uczymy tańca, śpiewu, recytacji, gry na instrumentach i różnorodnych technik plastycznych.

Realizujemy szereg programów, m.in. sportowe i podnoszące wyniki nauczania poprzez systematyczną pomoc w odrabianiu pracy domowej i indywidualną pracę z uczniem mającym trudności edukacyjne. Współpracujemy ze środowiskiem lokalnym, organizujemy pomoc wolontariuszy, kiermasze, spotkania integracyjne, imprezy środowiskowe i zajęcia otwarte.

• Praca świetlicy w oku kamery

• Formularze

• Nasza wolska świetlica-szkolna przestrzeń czasu wolnego

• Wpłaty na rzecz świetlicy szkolnej

Dobrowolnych wpłat na rzecz świetlicy szkolnej należy dokonywać na konto 92 1020 1055 0000 9802 00 1581 62 podając w tytule: ŚWIETLICA, imię i nazwisko dziecka oraz klasę.