• W roku 2023/2024 Szkolny program wspierania uczniów Wars i Sawa  adresowany jest zarówno do uczniów, jak również nauczycieli oraz  rodziców. Rozpoznawanie uzdolnień i zainteresowań uczniów, rozwijanie i stymulowanie twórczości  i aktywności  dzieci i młodzieży pozwala angażować się jej w różne działania na terenie szkoły oraz poza nią, a tym samym odnosić sukcesy na miarę możliwości każdego z uczniów.

Działania naszej szkoły w roku szkolnym 2023/2024 przewidziane w bieżącym roku:

1. Konkursy tematyczne –wewnątrzszkolne, pozaszkolne, ogólnopolskie.

2.  Turnieje i zawody sportowe

3. Konkursy artystyczne

4. Prezentacje tematyczne

5. Apele, wieczornice

6. Wycieczki tematyczne

7. Akcje wolontariatu

8. Talent na Miedzianej – przewidywany termin – marzec 2024

9. Realizowanie przez  nauczycieli indywidualizacji procesu nauczania. Uczniowie

mogą liczyć na wsparcie swoich nauczycieli w rozwijaniu pasji i talentów.

Promowanie młodych ludzi z pasją i ciekawymi pomysłami będzie można zobaczyć na stronie szkoły,

Facebooku,  Instagramie oraz w innych  mediach społecznościowych.

• Do pobrania