• Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2024/2025 do szkół podstawowych, prowadzonych przez m.st. Warszawa.

W tym miejscu znajdziecie Państwo niezbędne informacje i opis ścieżki postępowania w procedurze rekrutacyjnej. Możecie zapoznać się z zasadami oraz kryteriami przyjęć, harmonogramem działań, spisem potrzebnych dokumentów.

Informacje będziemy na bieżąco uzupełniać, abyście mieli Państwo stały dostęp do aktualnych wiadomości o przebiegu rekrutacji.

Przyjęcie do szkoły obwodowej następuje z urzędu na podstawie zgłoszenia, popartego oświadczeniem o miejscu zamieszkania – wówczas nie odbywa się postępowanie rekrutacyjne.

Jeśli natomiast chcecie zapisać dziecko do szkoły nieobwodowej, na Wasz wniosek rozpoczyna się procedura naboru. Nasze wskazówki ułatwią Państwu dostanie się dziecka do wybranej szkoły.

Zachęcamy do śledzenia strony:

GORĄCO ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY

6 lutego 2024 r. w godz. 16:00-18:00

Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2024/2025

Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas pierwszych rozpocznie się 5 marca 2024 r. o godz. 13.00 i będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu informatycznego.

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE

• Do pobrania

• Klasa I
          Regulamin rekrutacji do klasy pierwszej- akrobatyka sportowa