• II EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „KOT MÓJ PRZYJACIEL”

• 18.03.2024 14:43
      • To, że nasi uczniowie uwielbiają zwierzęta wiemy nie od dziś! W lutym wszyscy wielbiciele kotów mogli dać wyraz swojej sympatii poprzez wykonanie prac plastycznych przedstawiających te przyjazne stworzenia.

• Podczas zajęć świetlicowych powstały „kocie dzieła” w różnorodnych technikach plastycznych tj.: malarstwo, origami czy wyklejanka. Wszystkie starania naszych artystów zostały docenione drobnymi nagrodami rzeczowymi. Wśród mnóstwa wykonanych prac, wybrano trzy, reprezentujące naszą świetlicę w II edycji międzyszkolnego konkursu „Kot mój przyjaciel”.

Jury powołane przez organizatora konkursu, Szkołę Podstawową nr 386 im. J. Piłsudskiego w Warszawie, zdecydowało nagrodzić wszystkie zgłoszone przez nas prace. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki:

I MIEJSCE ( kategoria kl. III)- Amelia Głowacka, grupa 3a

III MIEJSCE (kategoria kl. II)- Oliwia Wasilewska, grupa 2a

III MIEJSCE (kategoria kl. I)- Anna Bialska, grupa 1 b

Gratulujemy naszym laureatkom, życząc dalszych sukcesów 😊