• WIOSNA, PORA RADOSNA!

• 21.03.2024 15:49
      • W końcu nadszedł pierwszy dzień astronomicznej wiosny,  na który wszyscy czekaliśmy z utęsknieniem.
      • W naszej Świetlicy odbyło się uroczyste świętowanie nadejścia Pani Wiosny. Nasi wychowankowie z ogromnym entuzjazmem i uśmiechami na twarzach przygotowywały powitanie dla długo oczekiwanego gościa. Dzieci szykowały kolorowe kwiatki oraz portrety Pani Wiosny, korzystając z różnych technik plastycznych. Celem naszych działań było wskazanie drogi przybywającej Wiośnie. W naszych świetlicach od rana panowała radosna atmosfera. Dzieci rozwiązywały rebusy i krzyżówki związane z tematyką wiosny, co przysparzało wiele zabawy i śmiechu. Zajęcia zakończyliśmy wiosennymi piosenkami w nadziei, że pani Wiosna już na dobre zagości wśród nas.

Z okazji nadejścia wiosny życzymy wszystkim naszym sympatykom aby promienie słońca rozgrzewały Wasze serca i napełniały je radością :)

Zapraszamy do obejrzenia naszej kolorowej, pełnej pozytywnej energii galerii :)